lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x77 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540478
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x77 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który zapewni aranżacji niebanalną dekorację, rozświetlenie oraz wizualne powiększenie przestrzeni. Prezentowane lustro łazienkowe zostało wyposażone w oświetlenie led o ciepłej barwie, która tworzy w pomieszczeniu przytulną, odprężającą i nastrojową atmosferę. Model stworzony z myślą o wymagających strefach łazienkowych narażonych na kontakt z wodą, posiada zabezpieczoną taśmę oraz zasilacz. Oprócz podstawowej funkcji zwierciadła, lustro łazienkowe skupia uwagę na oryginalnej formie oraz efektownym wykończeniu obrzeża. Lustro asymetryczne wyróżnia się nieregularną i swobodną linią przypominającą kontury przypadkowego kleksa, która wprowadza do pomieszczenia artystyczną wizję, bezpretensjonalność oraz nutę fantazji. Model o wymiarach wynoszących 90 cm szerokości oraz 77 cm wysokości okala perfekcyjnie wypolerowana i półmatowa rama w efektownym odcieniu złota.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 90X77ZC |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x77 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który zapewni aranżacji niebanalną dekorację, rozświetlenie oraz wizualne powiększenie przestrzeni. Prezentowane lustro łazienkowe zostało wyposażone w oświetlenie led o ciepłej barwie, która tworzy w pomieszczeniu przytulną, odprężającą i nastrojową atmosferę. Model stworzony z myślą o wymagających strefach łazienkowych narażonych na kontakt z wodą, posiada zabezpieczoną taśmę oraz zasilacz. Oprócz podstawowej funkcji zwierciadła, lustro łazienkowe skupia uwagę na oryginalnej formie oraz efektownym wykończeniu obrzeża. Lustro asymetryczne wyróżnia się nieregularną i swobodną linią przypominającą kontury przypadkowego kleksa, która wprowadza do pomieszczenia artystyczną wizję, bezpretensjonalność oraz nutę fantazji. Model o wymiarach wynoszących 90 cm szerokości oraz 77 cm wysokości okala perfekcyjnie wypolerowana i półmatowa rama w efektownym odcieniu złota.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 90X77ZC |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x77 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540478
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





