lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540460
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który zapewni wnętrzu nowoczesny, elegancki i nieco fantazyjny wygląd. Prezentowane lustro łazienkowe z kolekcji Tiny Border poza podstawową funkcją zwierciadła, zapewnia szczególny walor dekoracyjny. Lustro łazienkowe w złotej i wąskiej ramie o półmatowym wykończeniu służy wizualnemu powiększeniu przestrzeni. Oryginalny kształt lustra asymetrycznego przypomina nieregularny kleks, który wprowadza do wnętrza artystyczną wizję. Wymiary powyższego lustra łazienkowe marki Baltica Design sięgają 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości. Produkt z wbudowanym oświetleniem led wyróżnia się ciepłą barwą światła, która pozwala wykreować we wnętrzu przytulną, kameralną i nastrojową atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 90X64ZC |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model, który zapewni wnętrzu nowoczesny, elegancki i nieco fantazyjny wygląd. Prezentowane lustro łazienkowe z kolekcji Tiny Border poza podstawową funkcją zwierciadła, zapewnia szczególny walor dekoracyjny. Lustro łazienkowe w złotej i wąskiej ramie o półmatowym wykończeniu służy wizualnemu powiększeniu przestrzeni. Oryginalny kształt lustra asymetrycznego przypomina nieregularny kleks, który wprowadza do wnętrza artystyczną wizję. Wymiary powyższego lustra łazienkowe marki Baltica Design sięgają 90 cm szerokości oraz 64 cm wysokości. Produkt z wbudowanym oświetleniem led wyróżnia się ciepłą barwą światła, która pozwala wykreować we wnętrzu przytulną, kameralną i nastrojową atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 90X64ZC |
| Waga brutto: | 9.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 90x64 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540460
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





