lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540475
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które dedykowane jest przestrzeniom narażonym na wilgoć oraz kontakt z wodą. Poza swoją podstawową funkcją, lustro łazienkowe z wbudowaną taśmą led zapewnia optymalne doświetlenie wnętrza, fantazyjną dekorację, jak również optyczne powiększenie przestrzeni. Wysokiej jakości model w złotej i idealne wypolerowanej ramie zwraca uwagę bogatą kolorystyką i precyzją wykonania widoczną w każdym detalu, wprowadzając do łazienki nutę ekskluzywnego designu. Produkt o asymetrycznej linii charakteryzuje się swobodną i naturalną linią, która stroni od geometrycznej perfekcji, a przemyca nieco artystycznego polotu. Lustro łazienkowe z kolekcji Tiny Border mierzy 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości. Powyższa oferta dotyczy modelu o ciepłej barwie światła, która błyskawicznie wyczaruje w pomieszczeniu przyjemną, przytulną i relaksującą atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70ZC |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które dedykowane jest przestrzeniom narażonym na wilgoć oraz kontakt z wodą. Poza swoją podstawową funkcją, lustro łazienkowe z wbudowaną taśmą led zapewnia optymalne doświetlenie wnętrza, fantazyjną dekorację, jak również optyczne powiększenie przestrzeni. Wysokiej jakości model w złotej i idealne wypolerowanej ramie zwraca uwagę bogatą kolorystyką i precyzją wykonania widoczną w każdym detalu, wprowadzając do łazienki nutę ekskluzywnego designu. Produkt o asymetrycznej linii charakteryzuje się swobodną i naturalną linią, która stroni od geometrycznej perfekcji, a przemyca nieco artystycznego polotu. Lustro łazienkowe z kolekcji Tiny Border mierzy 80 cm szerokości oraz 70 cm wysokości. Powyższa oferta dotyczy modelu o ciepłej barwie światła, która błyskawicznie wyczaruje w pomieszczeniu przyjemną, przytulną i relaksującą atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 80X70ZC |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 80x70 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540475
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





