lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x60 cm w ramie czarny mat baltica design
Nr kat. 100540025
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x60 cm w ramie czarny mat Baltica Design to propozycja, która podkreśli nowoczesny i nieszablonowy charakter aranżacji. Prezentowane lustro łazienkowe o nieregularnej linii wyróżnia się unikalnym i artystycznym designem, dalekim od geometrycznej precyzji. Czarna i cienka ramka podkreśla obrzeża lustra łazienkowego z kolekcji Tiny Border. Wysokiej jakości model wyposażony został w oświetlenie led, które gwarantuje funkcjonalność oraz optymalne rozświetlenie strefy w pobliżu lustra. Model odpowiedni do zawieszenia nad umywalką, wanną bądź na niezagospodarowanej ścianie w formie dekoracji – posiada ciepły odcień światła. Wymiary powyższego modelu sięgają 70 cm szerokości oraz 60 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 70X60CC |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x60 cm w ramie czarny mat Baltica Design to propozycja, która podkreśli nowoczesny i nieszablonowy charakter aranżacji. Prezentowane lustro łazienkowe o nieregularnej linii wyróżnia się unikalnym i artystycznym designem, dalekim od geometrycznej precyzji. Czarna i cienka ramka podkreśla obrzeża lustra łazienkowego z kolekcji Tiny Border. Wysokiej jakości model wyposażony został w oświetlenie led, które gwarantuje funkcjonalność oraz optymalne rozświetlenie strefy w pobliżu lustra. Model odpowiedni do zawieszenia nad umywalką, wanną bądź na niezagospodarowanej ścianie w formie dekoracji – posiada ciepły odcień światła. Wymiary powyższego modelu sięgają 70 cm szerokości oraz 60 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Czarny |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 70X60CC |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x60 cm w ramie czarny mat baltica design
Nr kat. 100540025
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





