lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540454
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w łazience oraz przedpokoju. Poza podstawową funkcją zwierciadła, lustro łazienkowe z kolekcji Tiny Border zapewnia optymalne doświetlenie wybranej strefy, nieszablonową dekorację wnętrza, jak również wizualne powiększenie przestrzeni. Wysokiej jakości lustro w złotej ramce zwraca uwagę ekskluzywną kolorystyką oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Model o asymetrycznej linii charakteryzuje się swobodną i naturalną linią, która wychodzi poza się klasyczne schematy oraz geometryczną perfekcję. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led mierzy 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości. Powyższa oferta dotyczy modelu o ciepłej barwie światła, która kreuje we wnętrzu przytulny i odprężający klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50ZC |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w łazience oraz przedpokoju. Poza podstawową funkcją zwierciadła, lustro łazienkowe z kolekcji Tiny Border zapewnia optymalne doświetlenie wybranej strefy, nieszablonową dekorację wnętrza, jak również wizualne powiększenie przestrzeni. Wysokiej jakości lustro w złotej ramce zwraca uwagę ekskluzywną kolorystyką oraz precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Model o asymetrycznej linii charakteryzuje się swobodną i naturalną linią, która wychodzi poza się klasyczne schematy oraz geometryczną perfekcję. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led mierzy 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości. Powyższa oferta dotyczy modelu o ciepłej barwie światła, która kreuje we wnętrzu przytulny i odprężający klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50ZC |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540454
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





