lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540466
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wysokiej jakości model, który zapewni wnętrzu powiew nowoczesności, artystyczną fantazję oraz elegancką kolorystykę. Prezentowane lustro łazienkowe w złotej ramie o półmatowym wykończeniu powierzchni stanowi esencję współczesnego i ekskluzywnego designu. Polerowane krawędzie ramy, a także brak wyraźnego złączenia pomiędzy obramowaniem a taflą lustra – zapewnia szczególny walor wizualny. Asymetryczny kształt wyróżnia się nieregularną linią, która przypadnie do gustu miłośnikom nieszablonowych wnętrz. Model o wymiarach wynoszących 60 cm szerokości oraz 52 cm wysokości posiada wbudowane oświetlenie led, którego ciepła barwa służy stworzeniu przytulnego miejsca relaksu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 60X52ZC |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wysokiej jakości model, który zapewni wnętrzu powiew nowoczesności, artystyczną fantazję oraz elegancką kolorystykę. Prezentowane lustro łazienkowe w złotej ramie o półmatowym wykończeniu powierzchni stanowi esencję współczesnego i ekskluzywnego designu. Polerowane krawędzie ramy, a także brak wyraźnego złączenia pomiędzy obramowaniem a taflą lustra – zapewnia szczególny walor wizualny. Asymetryczny kształt wyróżnia się nieregularną linią, która przypadnie do gustu miłośnikom nieszablonowych wnętrz. Model o wymiarach wynoszących 60 cm szerokości oraz 52 cm wysokości posiada wbudowane oświetlenie led, którego ciepła barwa służy stworzeniu przytulnego miejsca relaksu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 60X52ZC |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540466
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





