lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 100x72 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540463
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 100x72 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model wyposażony w dwie zawieszki, które zapewniają łatwość i szybkość montażu. Prezentowane lustro asymetryczne charakteryzuje się oryginalnym i nieoczywistym kształtem, który wnosi do wnętrza nutę fantazji i artystycznego polotu. Złota rama o polerowanej i półmatowej powierzchni nadaje całości ekskluzywne wykończenie. Wysoką jakość produktu podkreśla także gładkie połączenie ramy z taflą lustra crystal, a także precyzja wykonania widoczna w każdym detalu. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada ciepłą barwę światła, która sprzyja przytulnej i odprężającej atmosferze. Model o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości oraz 72 cm wysokości objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 100X72ZC |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 100x72 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to model wyposażony w dwie zawieszki, które zapewniają łatwość i szybkość montażu. Prezentowane lustro asymetryczne charakteryzuje się oryginalnym i nieoczywistym kształtem, który wnosi do wnętrza nutę fantazji i artystycznego polotu. Złota rama o polerowanej i półmatowej powierzchni nadaje całości ekskluzywne wykończenie. Wysoką jakość produktu podkreśla także gładkie połączenie ramy z taflą lustra crystal, a także precyzja wykonania widoczna w każdym detalu. Lustro łazienkowe z wbudowanym oświetleniem led posiada ciepłą barwę światła, która sprzyja przytulnej i odprężającej atmosferze. Model o wymiarach wynoszących 100 cm szerokości oraz 72 cm wysokości objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 100X72ZC |
| Waga brutto: | 11 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led barwa ciepła asymetryczne 100x72 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540463
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





