lustro łazienkowe led asymetryczne 80x83,5 cm galona lite mirado 411670
Nr kat. 100565682
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 80x83,5 cm Galira simple slim mirado 411669 to wielofunkcyjny model, który pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale także oświetlenia oraz dekoracji dodatkowo powiększające optycznie wnętrze. Model o asymetrycznej i nieszablonowej formie wnosi do wnętrza dozę artystycznej fantazji oraz nutę ekstrawagancji. Lustro łazienkowe mierzy 80 cm szerokości, 83.5 cm wysokości oraz zaledwie 4 mm grubości. Wyposażone w oświetlenie led, charakteryzuje się zmienną barwą światła. Cieplejszy odcień służy kameralnej, przytulnej i relaksującej atmosferze, zaś zimny strumień wprowadza do aranżacji powiew nowoczesności. Kolekcja luster łazienkowych Galira wyposażona została we włącznik dotykowy, dzięki czemu tworzy na ścianie harmonijny, minimalistyczny i nowoczesny efekt wizualny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Galona |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 83.5 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Regulacja natężenia barwy |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411669 |
| Waga brutto: | 8.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 80x83,5 cm Galira simple slim mirado 411669 to wielofunkcyjny model, który pełni nie tylko rolę zwierciadła, ale także oświetlenia oraz dekoracji dodatkowo powiększające optycznie wnętrze. Model o asymetrycznej i nieszablonowej formie wnosi do wnętrza dozę artystycznej fantazji oraz nutę ekstrawagancji. Lustro łazienkowe mierzy 80 cm szerokości, 83.5 cm wysokości oraz zaledwie 4 mm grubości. Wyposażone w oświetlenie led, charakteryzuje się zmienną barwą światła. Cieplejszy odcień służy kameralnej, przytulnej i relaksującej atmosferze, zaś zimny strumień wprowadza do aranżacji powiew nowoczesności. Kolekcja luster łazienkowych Galira wyposażona została we włącznik dotykowy, dzięki czemu tworzy na ścianie harmonijny, minimalistyczny i nowoczesny efekt wizualny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Galona |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 83.5 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Regulacja natężenia barwy |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411669 |
| Waga brutto: | 8.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led asymetryczne 80x83,5 cm galona lite mirado 411670
Nr kat. 100565682
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





