lustro łazienkowe led asymetryczne 80x66 corila soft mirado 411768
Nr kat. 100565692
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 80x66 Corila Simple Slim Mirado 411768 to model utrzymany w nieszablonowym kształcie, który charakteryzuje się nieregularną linią. Forma lustra łazienkowego Corila wniesie do wnętrza nutę fantazji, artystyczny polot, a także bezpretensjonalność, która znakomicie odnajdzie się w przestrzeni nowoczesnej. Minimalistyczne wykończenie produktu podkreśla bezramowa konstrukcja. Lustro łazienkowe z oświetleniem led znakomicie doświetla wybraną strefę łazienkową. Powyższy wariant o zmiennej barwie pozwala dopasować ciepły bądź chłodniejszy strumień światła do okoliczności oraz indywidualnych preferencji użytkowników. Dotykowy włącznik, który wzbogaca kolekcję luster łazienkowych Mirado, służy wygodzie użytkowania. Ponadto podkreśla nowoczesny i minimalistyczny design. Wymiary prezentowanego lustra łazienkowego wynoszą 80 cm szerokości oraz 66 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Corila |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 66 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411768 |
| Waga brutto: | 8.100 kg |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 80x66 Corila Simple Slim Mirado 411768 to model utrzymany w nieszablonowym kształcie, który charakteryzuje się nieregularną linią. Forma lustra łazienkowego Corila wniesie do wnętrza nutę fantazji, artystyczny polot, a także bezpretensjonalność, która znakomicie odnajdzie się w przestrzeni nowoczesnej. Minimalistyczne wykończenie produktu podkreśla bezramowa konstrukcja. Lustro łazienkowe z oświetleniem led znakomicie doświetla wybraną strefę łazienkową. Powyższy wariant o zmiennej barwie pozwala dopasować ciepły bądź chłodniejszy strumień światła do okoliczności oraz indywidualnych preferencji użytkowników. Dotykowy włącznik, który wzbogaca kolekcję luster łazienkowych Mirado, służy wygodzie użytkowania. Ponadto podkreśla nowoczesny i minimalistyczny design. Wymiary prezentowanego lustra łazienkowego wynoszą 80 cm szerokości oraz 66 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Corila |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 66 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411768 |
| Waga brutto: | 8.100 kg |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led asymetryczne 80x66 corila soft mirado 411768
Nr kat. 100565692
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





