lustro łazienkowe led asymetryczne 60x51,8 cm celinda lite mirado 411737
Nr kat. 100565689
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 60x51,8 cm Celinda Simple Slim Mirado 411737 to propozycja, która oprócz podstawowej funkcji zwierciadła zapewnia optymalnie doświetlenie przestrzeni, a także sprzyja wizualnemu powiększeniu wnętrza. Powyższe lustro łazienkowe podłużne zwraca uwagę nieregularną, jakby przypadkową linią, która wnosi do wnętrza artystyczny polot, naturalny urok oraz bezpretensjonalność, znakomicie wpisując się w nurt aranżacji nowoczesnych. Model z oświetleniem led prezentuje równomiernie rozproszone światło o zmiennej barwie. Jego ciepły odcień sprzyja kameralnej i przytulnej atmosferze, zaś chłodny wprowadza do wnętrza powiew nowoczesności oraz służy codziennym rytuałom pielęgnacyjnym. Wysokiej jakości produkt, którego tafla mierzy zaledwie 4 mm grubości, zgrabnie wtapia się w ścianie, sprzyjając pogłębieniu przestrzeni. Lustro łazienkowe z włącznikiem dotykowym gwarantuje komfort użytkowania oraz funkcjonalność, która staje naprzeciw wymaganiom nowoczesnego użytkownika.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Celinda |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 51.8 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411737 |
| Waga brutto: | 6.350 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 60x51,8 cm Celinda Simple Slim Mirado 411737 to propozycja, która oprócz podstawowej funkcji zwierciadła zapewnia optymalnie doświetlenie przestrzeni, a także sprzyja wizualnemu powiększeniu wnętrza. Powyższe lustro łazienkowe podłużne zwraca uwagę nieregularną, jakby przypadkową linią, która wnosi do wnętrza artystyczny polot, naturalny urok oraz bezpretensjonalność, znakomicie wpisując się w nurt aranżacji nowoczesnych. Model z oświetleniem led prezentuje równomiernie rozproszone światło o zmiennej barwie. Jego ciepły odcień sprzyja kameralnej i przytulnej atmosferze, zaś chłodny wprowadza do wnętrza powiew nowoczesności oraz służy codziennym rytuałom pielęgnacyjnym. Wysokiej jakości produkt, którego tafla mierzy zaledwie 4 mm grubości, zgrabnie wtapia się w ścianie, sprzyjając pogłębieniu przestrzeni. Lustro łazienkowe z włącznikiem dotykowym gwarantuje komfort użytkowania oraz funkcjonalność, która staje naprzeciw wymaganiom nowoczesnego użytkownika.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Celinda |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 51.8 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411737 |
| Waga brutto: | 6.350 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led asymetryczne 60x51,8 cm celinda lite mirado 411737
Nr kat. 100565689
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



