lustro łazienkowe led asymetryczne 60x49,2 cm costella soft ambiente ruke 411799
Nr kat. 100565695
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 60x49,2 cm Grano Simple Ambiente Ruke 411799 to wyjątkowy model, który swoim oryginalnym i nieszablonowym kształtem przypomina kleks farby, wnosząc do wnętrza artystyczną fantazję. Model utrzymany w stylu nowoczesnym posiada bezramową konstrukcję oraz minimalistyczne wykończenie, dzięki czemu doskonale odnajdzie się we współczesnych aranżacjach łazienek. Lustro łazienkowe asymetryczne o perfekcyjnie wypolerowanych rantach mierzy zaledwie 4 mm grubości. Produkt zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone w oświetlenie led, wyróżnia się zmienną barwą światło. W ciepłym wariancie kreuje przytulną atmosferę, zaś w zimnym wnosi do wnętrza powiew nowoczesności. Lustro łazienkowe z włącznikiem dotykowym zachwyca precyzją wykonania widoczną w każdym detalu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Costella |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | Ruke |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 49.2 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Regulacja natężenia barwy |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411799 |
| Waga brutto: | 6.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
RUKE Zbigniew Rus SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY POLSKA INFO@SALONY.RUKE.EU
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 60x49,2 cm Grano Simple Ambiente Ruke 411799 to wyjątkowy model, który swoim oryginalnym i nieszablonowym kształtem przypomina kleks farby, wnosząc do wnętrza artystyczną fantazję. Model utrzymany w stylu nowoczesnym posiada bezramową konstrukcję oraz minimalistyczne wykończenie, dzięki czemu doskonale odnajdzie się we współczesnych aranżacjach łazienek. Lustro łazienkowe asymetryczne o perfekcyjnie wypolerowanych rantach mierzy zaledwie 4 mm grubości. Produkt zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażone w oświetlenie led, wyróżnia się zmienną barwą światło. W ciepłym wariancie kreuje przytulną atmosferę, zaś w zimnym wnosi do wnętrza powiew nowoczesności. Lustro łazienkowe z włącznikiem dotykowym zachwyca precyzją wykonania widoczną w każdym detalu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Costella |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | Ruke |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 49.2 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Regulacja natężenia barwy |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411799 |
| Waga brutto: | 6.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
RUKE Zbigniew Rus SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY POLSKA INFO@SALONY.RUKE.EU
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led asymetryczne 60x49,2 cm costella soft ambiente ruke 411799
Nr kat. 100565695
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



