lustro łazienkowe led asymetryczne 100x86,3 cm celinda lite mirado 411751
Nr kat. 100565691
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 100x86,3 cm Celida Simple Slim Mirado 411751 to propozycja, która zapewnia wysoką jakość, trwałość, komfort użytkowania oraz oryginalny styl. Powyższy model wyróżnia się nieregularną, fantazyjną i bezpretensjonalną formą, która stanowi odpowiedź na współczesne trendy. Lustro łazienkowe wpisujące się w nurt nowoczesnego designu mierzy 100 cm szerokości i 86,3 cm wysokości. Łatwa w utrzymaniu nieskazitelnej czystości tafla gwarantuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mierząc zaledwie 4 mm grubości, subtelnie wtapia się w ścianę, tworząc wrażenie głębi i większej przestrzeni. Lustro łazienkowe z oświetleniem led wyróżnia zmienna barwa światła. Jej ciepły i równomiernie rozproszony strumień pozwala uzyskać we wnętrzu przytulną atmosferę. Zaś zimna barwa światła wprowadza do pomieszczenia powiew nowoczesności. Wygodę użytkowania lustra łazienkowego Mirado gwarantuje włącznik dotykowy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Celinda |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 86.3 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411751 |
| Waga brutto: | 10.250 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 100x86,3 cm Celida Simple Slim Mirado 411751 to propozycja, która zapewnia wysoką jakość, trwałość, komfort użytkowania oraz oryginalny styl. Powyższy model wyróżnia się nieregularną, fantazyjną i bezpretensjonalną formą, która stanowi odpowiedź na współczesne trendy. Lustro łazienkowe wpisujące się w nurt nowoczesnego designu mierzy 100 cm szerokości i 86,3 cm wysokości. Łatwa w utrzymaniu nieskazitelnej czystości tafla gwarantuje trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mierząc zaledwie 4 mm grubości, subtelnie wtapia się w ścianę, tworząc wrażenie głębi i większej przestrzeni. Lustro łazienkowe z oświetleniem led wyróżnia zmienna barwa światła. Jej ciepły i równomiernie rozproszony strumień pozwala uzyskać we wnętrzu przytulną atmosferę. Zaś zimna barwa światła wprowadza do pomieszczenia powiew nowoczesności. Wygodę użytkowania lustra łazienkowego Mirado gwarantuje włącznik dotykowy.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Celinda |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 86.3 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411751 |
| Waga brutto: | 10.250 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led asymetryczne 100x86,3 cm celinda lite mirado 411751
Nr kat. 100565691
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



