lustro łazienkowe led asymetryczne 100x104,4 cm galona lite mirado 411677
Nr kat. 100565683
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 100x104,4 cm Galira Simple Slim Mirado 411676 to model, którego nowoczesny styl wzbogaca nuta artystycznej fantazji. Prezentowany model o nieszablonowym, oryginalnym i asymetrycznym kształcie doskonale odnajdzie się w nietuzinkowych aranżacjach. Bezramowy projekt wieńczy taśma led, która zapewnia równomierne rozproszenie strumienia. Model o zmiennej barwie światła pozwala dopasować odcień do indywidualnych preferencji oraz okoliczności. Ciepła barwa służy przytulnej i relaksującej atmosferze, zaś zimna wnosi do wnętrza powiew nowoczesności. Lustro łazienkowe wyposażone zostało we włącznik dotyku, służąc wygodzie użytkowania oraz estetycznemu wykończeniu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 100 cm szerokości oraz 104,4 cm wysokości. Odporna na uderzenia, a także łatwa w utrzymaniu czystości tafla lustra łazienkowego Galira mierzy zaledwie 4 mm grubości, sprzyjając wizualnemu powiększeniu przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Galona |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 104.4 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Regulacja natężenia barwy |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411676 |
| Waga brutto: | 11.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe led asymetryczne 100x104,4 cm Galira Simple Slim Mirado 411676 to model, którego nowoczesny styl wzbogaca nuta artystycznej fantazji. Prezentowany model o nieszablonowym, oryginalnym i asymetrycznym kształcie doskonale odnajdzie się w nietuzinkowych aranżacjach. Bezramowy projekt wieńczy taśma led, która zapewnia równomierne rozproszenie strumienia. Model o zmiennej barwie światła pozwala dopasować odcień do indywidualnych preferencji oraz okoliczności. Ciepła barwa służy przytulnej i relaksującej atmosferze, zaś zimna wnosi do wnętrza powiew nowoczesności. Lustro łazienkowe wyposażone zostało we włącznik dotyku, służąc wygodzie użytkowania oraz estetycznemu wykończeniu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 100 cm szerokości oraz 104,4 cm wysokości. Odporna na uderzenia, a także łatwa w utrzymaniu czystości tafla lustra łazienkowego Galira mierzy zaledwie 4 mm grubości, sprzyjając wizualnemu powiększeniu przestrzeni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Galona |
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Dostawca: | MIRADO |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 104.4 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: | Regulacja natężenia barwy |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Symbol producenta: | 411676 |
| Waga brutto: | 11.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
RUKE Zbigniew RUS RUKE Zbigniew RUS SŁOWACKIEGO 11 24-100 PUŁAWY Info@salony.ruke.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led asymetryczne 100x104,4 cm galona lite mirado 411677
Nr kat. 100565683
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





