lustro łazienkowe led 80x55 venti visage
Nr kat. 100176355
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Venti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Visage |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Rodzaj: | Z oświetleniem led |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Dostawca: | Venti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Visage |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Oświetlenie w komplecie: | Tak |
| Elementy wyposażenia: | Przełącznik dotykowy |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Włącznik dotykowy: | Tak |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe led 80x55 venti visage
Nr kat. 100176355




