lustro łazienkowe asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540446
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wyjątkowe rozwiązanie do łazienki oraz przedpokoju, które poza podstawową funkcją zwierciadła, zapewnia szczególny walor wizualny. Powyższe lustro asymetryczne wyróżnia się nieregularną i nieoczywistą linią, która wprowadza do wnętrza powiew nowoczesności, artystyczną wizję oraz fantazję. Model o polerowanych krawędziach, gładkiej tafli, a także braku widocznego łączenia pomiędzy ramą a luster – służy optycznemu powiększeniu przestrzeni oraz nadaniu aranżacji głębi. Lustro łazienkowe w złotej ramie posiada półmatowe wykończenie obramowania z charakterystycznym refleksem. Model o wymiarach sięgających 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50Z |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wyjątkowe rozwiązanie do łazienki oraz przedpokoju, które poza podstawową funkcją zwierciadła, zapewnia szczególny walor wizualny. Powyższe lustro asymetryczne wyróżnia się nieregularną i nieoczywistą linią, która wprowadza do wnętrza powiew nowoczesności, artystyczną wizję oraz fantazję. Model o polerowanych krawędziach, gładkiej tafli, a także braku widocznego łączenia pomiędzy ramą a luster – służy optycznemu powiększeniu przestrzeni oraz nadaniu aranżacji głębi. Lustro łazienkowe w złotej ramie posiada półmatowe wykończenie obramowania z charakterystycznym refleksem. Model o wymiarach sięgających 70 cm szerokości oraz 50 cm wysokości objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | I 70X50Z |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 70x50 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540446
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





