lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540440
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wariant, który wyróżnia się nie tylko ekskluzywną kolorystyką, ale również nieszablonową formą. Prezentowane lustro asymetryczne posiada nieregularną linię, która przemyca do wnętrza artystyczną wizję i niesztampowy kształt. Model w złotej ramie charakteryzuje się półmatowym i polerowanym wykończeniem powierzchni o metalicznym refleksie. Wysoka jakość produktu widoczna jest w każdym detalu – krystalicznej tafli, a także spójnej powierzchni produktu bez widocznego złączenia pomiędzy ramą a zwierciadłem. Wymiary powyższego lustra łazienkowe z kolekcji Tiny Border sięgają 60 cm szerokości oraz 52 cm wysokości. Model objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 60X52Z |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem Baltica Design to wariant, który wyróżnia się nie tylko ekskluzywną kolorystyką, ale również nieszablonową formą. Prezentowane lustro asymetryczne posiada nieregularną linię, która przemyca do wnętrza artystyczną wizję i niesztampowy kształt. Model w złotej ramie charakteryzuje się półmatowym i polerowanym wykończeniem powierzchni o metalicznym refleksie. Wysoka jakość produktu widoczna jest w każdym detalu – krystalicznej tafli, a także spójnej powierzchni produktu bez widocznego złączenia pomiędzy ramą a zwierciadłem. Wymiary powyższego lustra łazienkowe z kolekcji Tiny Border sięgają 60 cm szerokości oraz 52 cm wysokości. Model objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Tiny Border |
| Rodzaj: | W ramie |
| Dostawca: | Baltica Design |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Kolor ramy: | Złoty |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Grubość tafli: | 4 mm |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | III 60X52Z |
| Waga brutto: | 5.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Good Idea Grzegorz Skrzypczak BUKOWA 3 43-332 PISARZOWICE info@balticadesign.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 60x52 cm w ramie złoty półmat z metalicznym refleksem baltica design
Nr kat. 100540440
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





