lustro łazienkowe asymetryczne 65x70 cm deante silia adi_e841
Nr kat. 100410630
opis produktu
Lustro łazienkowe to doskonałe uzupełnienie dla całej serii Silia. To wiszące lustro o asymetrycznym kształcie, zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd. Lustro Silia wyróżnia się swoim minimalistycznym designem, pozbawionym ramy, co nadaje mu nowoczesny i elegancki charakter. Lustro może być zawieszone w czterech różnych pozycjach, dając Ci swobodę w dostosowaniu go do Twoich preferencji i potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Elementy wyposażenia: | Montaż uniwersalny pion/poziom |
| Symbol producenta: | ADI_E841 |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro łazienkowe to doskonałe uzupełnienie dla całej serii Silia. To wiszące lustro o asymetrycznym kształcie, zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd. Lustro Silia wyróżnia się swoim minimalistycznym designem, pozbawionym ramy, co nadaje mu nowoczesny i elegancki charakter. Lustro może być zawieszone w czterech różnych pozycjach, dając Ci swobodę w dostosowaniu go do Twoich preferencji i potrzeb.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Kształt: | Asymetryczny |
| Elementy wyposażenia: | Montaż uniwersalny pion/poziom |
| Symbol producenta: | ADI_E841 |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe asymetryczne 65x70 cm deante silia adi_e841
Nr kat. 100410630
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



















