lustro łazienkowe 100x60 elita
Nr kat. 100193742
opis produktu
Lustro w łazience pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Jest ważnym elementem tego pomieszczenia. Daje możliwość przejrzenia się, dlatego ważne jest, żeby było zawieszone na takiej wysokości, aby każdy mógł swobodnie z niego korzystać. LUSTRO ŁAZIENKOWE 100 ELITA charakteryzuje się prostotą i funkcjonalnością. Optycznie powiększy Twoje pomieszczenie. LUSTRO ŁAZIENKOWE 100 ELITA wykonane jest ze szkła. Posiada prostokątny kształt. Jego wymiary to – wysokość 60 cm, szerokość 100 cm i głębokość 2 cm. Zostało oprawione w ramę w kolorze chromu. Pełni ona funkcję zarówno dekoracyjną, jak i ochronną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Rodzaj: | W ramie |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Rama |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Chrom |
| Kształt: | Prostokątny |
| Bestseller: | Tak |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | 163064 |
| Waga brutto: | 7 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro w łazience pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Jest ważnym elementem tego pomieszczenia. Daje możliwość przejrzenia się, dlatego ważne jest, żeby było zawieszone na takiej wysokości, aby każdy mógł swobodnie z niego korzystać. LUSTRO ŁAZIENKOWE 100 ELITA charakteryzuje się prostotą i funkcjonalnością. Optycznie powiększy Twoje pomieszczenie. LUSTRO ŁAZIENKOWE 100 ELITA wykonane jest ze szkła. Posiada prostokątny kształt. Jego wymiary to – wysokość 60 cm, szerokość 100 cm i głębokość 2 cm. Zostało oprawione w ramę w kolorze chromu. Pełni ona funkcję zarówno dekoracyjną, jak i ochronną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra |
|---|---|
| Rodzaj: | W ramie |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Rama |
| Klasa szczelności: | IP nie dotyczy |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Kolor ramy: | Chrom |
| Kształt: | Prostokątny |
| Bestseller: | Tak |
| Oświetlenie w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | 163064 |
| Waga brutto: | 7 kg |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro łazienkowe 100x60 elita
Nr kat. 100193742
Zobacz inne z kolekcji




