lustro kwadratowe 70x70 cm venice czarny połysk
Nr kat. 100365011
opis produktu
LUSTRO VENICE CZARNY POŁYSK to nowoczesny, niebanalny dodatek do wnętrza. Jego rama jest wykonana z wysokiej jakości polistyrenu, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała. Lustro jest kwadratowe i ma wymiary 70 x 70 cm. Doskonale dopasuje się do każdego wnętrza. Jego wielkość i kształt, a także mocny kontrast między czarnym połyskiem ramy, a taflą lustra są szczególnie dostosowane do Twojego wnętrza. Produkt pomoże Ci stworzyć unikalne i nowoczesne pomieszczenie, które zachwyci całą rodzinę. Nie ma wątpliwości, że LUSTRO VENICE CZARNY POŁYSK będzie przyciągać uwagę każdego w Twoim domu i dodawać piękna nowoczesnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 7.5 cm |
| Długość: | 78 cm |
| Wysokość ramy: | 3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO VENICE CZARNY POŁYSK to nowoczesny, niebanalny dodatek do wnętrza. Jego rama jest wykonana z wysokiej jakości polistyrenu, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała. Lustro jest kwadratowe i ma wymiary 70 x 70 cm. Doskonale dopasuje się do każdego wnętrza. Jego wielkość i kształt, a także mocny kontrast między czarnym połyskiem ramy, a taflą lustra są szczególnie dostosowane do Twojego wnętrza. Produkt pomoże Ci stworzyć unikalne i nowoczesne pomieszczenie, które zachwyci całą rodzinę. Nie ma wątpliwości, że LUSTRO VENICE CZARNY POŁYSK będzie przyciągać uwagę każdego w Twoim domu i dodawać piękna nowoczesnej elegancji.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 78 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 7.5 cm |
| Długość: | 78 cm |
| Wysokość ramy: | 3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro kwadratowe 70x70 cm venice czarny połysk
Nr kat. 100365011
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





