lustro kwadratowe 70x70 cm torino złote
Nr kat. 100364993
opis produktu
LUSTRO TORINO ZŁOTE to kwintesencja klasyki i dobrego stylu. Ten wyjątkowy model o prostokątnym kształcie, z ramą wykonaną z polistyrenu i wykończoną w złotej barwie, doskonale wpasuje się w stylowy wystrój Twojego wnętrza. Rozmiar 70X70 cm i elegancki wygląd, sprawiają, że będzie stanowiło idealną ozdobę Twojej ściany. Połysk powierzchni produktu pozwoli Ci stworzyć interesujący graficzny efekt w pomieszczeniu. LUSTRO TORINO ZŁOTE zaprojektowane jest z najwyższą starannością i precyzją, aby zapewnić Ci długoletnią satysfakcję z użytkowania. Nie trać więcej czasu i wykorzystaj jego pełny potencjał!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 6.8 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 4.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LUSTRO TORINO ZŁOTE to kwintesencja klasyki i dobrego stylu. Ten wyjątkowy model o prostokątnym kształcie, z ramą wykonaną z polistyrenu i wykończoną w złotej barwie, doskonale wpasuje się w stylowy wystrój Twojego wnętrza. Rozmiar 70X70 cm i elegancki wygląd, sprawiają, że będzie stanowiło idealną ozdobę Twojej ściany. Połysk powierzchni produktu pozwoli Ci stworzyć interesujący graficzny efekt w pomieszczeniu. LUSTRO TORINO ZŁOTE zaprojektowane jest z najwyższą starannością i precyzją, aby zapewnić Ci długoletnią satysfakcję z użytkowania. Nie trać więcej czasu i wykorzystaj jego pełny potencjał!
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 6.8 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 4.3 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Klasyczny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro kwadratowe 70x70 cm torino złote
Nr kat. 100364993
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





