lustro kwadratowe 70x70 cm roma szampańskie
Nr kat. 100364942
opis produktu
Lustro ścienne Roma Szampańskie to połączenie nowoczesnego designu i wyjątkowego stylu. Jego subtelna, szampańska barwa i prostokątna rama świetnie dopełnią każde wnętrze. Zgrabne i lekko zwężane zakończenia ram dodają elegancji każdemu wystrojowi. Rama lustra została wykonana z trwałego i niezwykle wytrzymałego polistyrenu. Jej wymiary wynoszą - długość 77 cm oraz szerokość 77 cm. Lustro Roma Szampańskie zapewni efektowne, wyrafinowane odbicie w Twoim domu. Każdy zadbany detal będzie prezentować się perfekcyjnie. Wybierz produkt, który odda charakter Twojego wnętrza. Ten wyjątkowy produkt jest idealny do wszystkich stylów wnętrz - tradycyjnych, nowoczesnych i skandynawskich. Stwórz elegancką atmosferę w swoim domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Szampański |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lustro ścienne Roma Szampańskie to połączenie nowoczesnego designu i wyjątkowego stylu. Jego subtelna, szampańska barwa i prostokątna rama świetnie dopełnią każde wnętrze. Zgrabne i lekko zwężane zakończenia ram dodają elegancji każdemu wystrojowi. Rama lustra została wykonana z trwałego i niezwykle wytrzymałego polistyrenu. Jej wymiary wynoszą - długość 77 cm oraz szerokość 77 cm. Lustro Roma Szampańskie zapewni efektowne, wyrafinowane odbicie w Twoim domu. Każdy zadbany detal będzie prezentować się perfekcyjnie. Wybierz produkt, który odda charakter Twojego wnętrza. Ten wyjątkowy produkt jest idealny do wszystkich stylów wnętrz - tradycyjnych, nowoczesnych i skandynawskich. Stwórz elegancką atmosferę w swoim domu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Szampański |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro kwadratowe 70x70 cm roma szampańskie
Nr kat. 100364942
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





