lustro kwadratowe 70x70 cm roma czarny połysk
Nr kat. 100364944
opis produktu
Eleganckie, nowoczesne lustro ścienne ROMA w kwadratowym kształcie i wykończone w czarnym kolorze z połyskiem, skradnie serce każdego, kto pragnie wyjątkowego akcentu w domu. Ten nietuzinkowy model o wymiarach 70x70 cm, ramę ma wykonaną z trwałego polistyrenu. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, szczególnie gustownie prezentuje się w salonie lub sypialni. Lustro ROMA Czarny Połysk odznacza się neutralnym, ale efektownym designem i może posłużyć jako wykończenie aranżacji albo przyciągać uwagę jako główny element dekoracyjny. Poza walorami estetycznymi, lustro, to doskonałe rozwiązanie do optycznego powiększenia wnętrza. Dopełnij wystrój i odkryj potencjał tego praktycznego i stylowego lustra.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Eleganckie, nowoczesne lustro ścienne ROMA w kwadratowym kształcie i wykończone w czarnym kolorze z połyskiem, skradnie serce każdego, kto pragnie wyjątkowego akcentu w domu. Ten nietuzinkowy model o wymiarach 70x70 cm, ramę ma wykonaną z trwałego polistyrenu. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, szczególnie gustownie prezentuje się w salonie lub sypialni. Lustro ROMA Czarny Połysk odznacza się neutralnym, ale efektownym designem i może posłużyć jako wykończenie aranżacji albo przyciągać uwagę jako główny element dekoracyjny. Poza walorami estetycznymi, lustro, to doskonałe rozwiązanie do optycznego powiększenia wnętrza. Dopełnij wystrój i odkryj potencjał tego praktycznego i stylowego lustra.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość tafli lustra: | 4 mm |
| Szerokość: | 77 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 70X70 |
| Szerokość ramy: | 7 cm |
| Długość: | 77 cm |
| Wysokość ramy: | 3.4 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro kwadratowe 70x70 cm roma czarny połysk
Nr kat. 100364944
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





