lustro arche 50x70 złote
Nr kat. 100618990
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość: | 50 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X70 |
| Wysokość: | 70 cm |
| Styl: | Loftowy |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra ścienne |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość: | 50 cm |
| Rozmiar tafli lustra: | 50X70 |
| Wysokość: | 70 cm |
| Styl: | Loftowy |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro arche 50x70 złote
Nr kat. 100618990
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








