łóżko wood ii 31 160x200 dąb wotan / biały
Nr kat. 100575718
opis produktu
Łóżko Wood II 31 160x200 dąb wotan / białe zachwyca kontrastowym zestawieniem kolorów i nowoczesną prostotą formy, tworząc elegancką przestrzeń do wypoczynku. Dwuosobowy model doskonale odnajduje się w stylowych sypialniach, łącząc funkcjonalność z estetyką inspirowaną naturalnym drewnem. Jego wysokie, białe wezgłowie z elementami w odcieniu dąb wotan oraz subtelnym podświetleniem, tworzy nastrojową atmosferę oraz zapewnia wygodne oparcie. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Korpus mebla wykonany z trwałej płyty laminowanej w dekorze dąb wotan podkreśla jego solidność i elegancki charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 102.6 cm |
| Głębokość: | 206.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Wood II 31 160x200 dąb wotan / białe zachwyca kontrastowym zestawieniem kolorów i nowoczesną prostotą formy, tworząc elegancką przestrzeń do wypoczynku. Dwuosobowy model doskonale odnajduje się w stylowych sypialniach, łącząc funkcjonalność z estetyką inspirowaną naturalnym drewnem. Jego wysokie, białe wezgłowie z elementami w odcieniu dąb wotan oraz subtelnym podświetleniem, tworzy nastrojową atmosferę oraz zapewnia wygodne oparcie. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Korpus mebla wykonany z trwałej płyty laminowanej w dekorze dąb wotan podkreśla jego solidność i elegancki charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 102.6 cm |
| Głębokość: | 206.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb wotan |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko wood ii 31 160x200 dąb wotan / biały
Nr kat. 100575718
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











