łóżko togo 51 160x200 portland ash czarny
Nr kat. 100575714
opis produktu
Łóżko Togo 51 160x200 portland ash czarny wyróżnia się zdecydowaną kolorystyką i współczesną formą, tworząc stylowe wyposażenie sypialni. Dwuosobowy model ma wysokie, podświetlane wezgłowie, które podkreśla elegancki charakter mebla oraz zapewnia wygodne oparcie podczas odpoczynku. Po obu stronach konstrukcji łóżka znajduje się wysuwana szuflada ułatwiająca przechowywanie pościeli i pomagająca w utrzymaniu porządku. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej wykazuje zwiększoną odporność na codzienne zużycie, wykończenie w ciemnym odcieniu drewna nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Szerokość: | 165.6 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 204.4 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion Portland Czarny |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Togo 51 160x200 portland ash czarny wyróżnia się zdecydowaną kolorystyką i współczesną formą, tworząc stylowe wyposażenie sypialni. Dwuosobowy model ma wysokie, podświetlane wezgłowie, które podkreśla elegancki charakter mebla oraz zapewnia wygodne oparcie podczas odpoczynku. Po obu stronach konstrukcji łóżka znajduje się wysuwana szuflada ułatwiająca przechowywanie pościeli i pomagająca w utrzymaniu porządku. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej wykazuje zwiększoną odporność na codzienne zużycie, wykończenie w ciemnym odcieniu drewna nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Prowadnice: | Rolkowe |
| Szerokość: | 165.6 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 204.4 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion Portland Czarny |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko togo 51 160x200 portland ash czarny
Nr kat. 100575714
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






