łóżko tapicerowane sono 120 160x200 t18 żółte
Nr kat. 100566038
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Żółte |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Doboxa |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Kolor wezgłowia: | T18 Żółty |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 216 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | T18 Żółty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Żółte |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Doboxa |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Kolor wezgłowia: | T18 Żółty |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Głębokość: | 216 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | T18 Żółty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko tapicerowane sono 120 160x200 t18 żółte
Nr kat. 100566038
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












