łóżko tapicerowane levanter 160x200 popielaty
Nr kat. 100621840
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Popielaty |
| Szerokość: | 214 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Głębokość: | 267 cm |
| Stelaż podnoszony: | Nie |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | Popielaty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Łóżko tapicerowane |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: | Szare |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Popielaty |
| Szerokość: | 214 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Głębokość: | 267 cm |
| Stelaż podnoszony: | Nie |
| Materiał korpusu: | Płyta tapicerowana |
| Kolor korpusu: | Popielaty |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko tapicerowane levanter 160x200 popielaty
Nr kat. 100621840
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






