łóżko tahan 160x200 glkl1162-q249 dąb valencia / rattan naturalny
Nr kat. 100584601
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Tahan |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 220 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Kolor wezgłowia: | Dąb Valencia/Rattan |
| Kolor stelażu: | Dąb Valencia |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 169.9 cm |
| Wysokość: | 105.5 cm |
| Głębokość: | 204.9 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Valencia |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Tahan |
| Grubość płyty: | 15 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 220 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Forte |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Uchwyty: | Drewniane |
| Kolor wezgłowia: | Dąb Valencia/Rattan |
| Kolor stelażu: | Dąb Valencia |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 169.9 cm |
| Wysokość: | 105.5 cm |
| Głębokość: | 204.9 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb Valencia |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryki Mebli Forte S.A. BIAŁA 1 07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA POLSKA beata.leszczynska@forte.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko tahan 160x200 glkl1162-q249 dąb valencia / rattan naturalny
Nr kat. 100584601
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












