łóżko siena 31 160x200 biały połysk
Nr kat. 100575713
opis produktu
Łóżko Siena 31 160x200 biały połysk nadaje sypialni elegancki charakter i wprowadza do wnętrza subtelność nowoczesnej formy. Dwuosobowy model idealnie łączy prostą linię z dopracowanymi detalami, dzięki czemu doskonale wpisuje się w minimalistyczne aranżacje. Jego wysokie, podświetlane wezgłowie stanowi efektowny element dekoracyjny, a jednocześnie zapewnia wygodne oparcie podczas relaksu. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje solidność i odporność na codzienne użytkowanie, wykończenie w bieli z połyskiem podkreśla jego współczesny, elegancki styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Szerokość: | 166.6 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 204.4 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Siena 31 160x200 biały połysk nadaje sypialni elegancki charakter i wprowadza do wnętrza subtelność nowoczesnej formy. Dwuosobowy model idealnie łączy prostą linię z dopracowanymi detalami, dzięki czemu doskonale wpisuje się w minimalistyczne aranżacje. Jego wysokie, podświetlane wezgłowie stanowi efektowny element dekoracyjny, a jednocześnie zapewnia wygodne oparcie podczas relaksu. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej gwarantuje solidność i odporność na codzienne użytkowanie, wykończenie w bieli z połyskiem podkreśla jego współczesny, elegancki styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Szerokość: | 166.6 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 204.4 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały połysk |
| Oświetlenie: | W standardzie |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko siena 31 160x200 biały połysk
Nr kat. 100575713
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





