łóżko reve 160 typ1 cloud 03 sosna bielona
Nr kat. 100595931
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Dopuszczalne obciążenie: | 180 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Cloud 03 beż |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 172 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 206.5 cm |
| Materiał korpusu: | drewno lite |
| Kolor korpusu: | Sosna bielona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Dopuszczalne obciążenie: | 180 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - tapicerowane |
| Kolor wezgłowia: | Cloud 03 beż |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 172 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 206.5 cm |
| Materiał korpusu: | drewno lite |
| Kolor korpusu: | Sosna bielona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko reve 160 typ1 cloud 03 sosna bielona
Nr kat. 100595931
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



