łóżko indianapolis 160x200 i-19 jesion ciemny
Nr kat. 100577201
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Dostawca: | Jarstol |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Jesion ciemny |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Jesion ciemny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 210 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Dostawca: | Jarstol |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Jesion ciemny |
| Cichy domyk: | Nie |
| Kolor stelażu: | Jesion ciemny |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 170 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 210 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko indianapolis 160x200 i-19 jesion ciemny
Nr kat. 100577201
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








