łóżko florencja 31 160x200 biały
Nr kat. 100575704
opis produktu
Łóżko Florencja 31 160x200 białe zachwyca lekką formą i subtelnym połączeniem bieli z akcentem naturalnego drewna, tworząc stylową przestrzeń do wypoczynku. Dwuosobowy model wyposażony jest w wysokie wezgłowie ozdobione lamelami w odcieniu naturalnego drewna, które nadają mu elegancki, a zarazem nowoczesny charakter. Po bokach łóżka znajdują się zintegrowane z jego konstrukcją szafki nocne, mające praktyczną szufladę oraz uchwyt z tworzywa sztucznego. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej oferuje wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia, jasne wykończenie podkreśla jego prosty i ponadczasowy styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 245 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Głębokość: | 204 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Florencja 31 160x200 białe zachwyca lekką formą i subtelnym połączeniem bieli z akcentem naturalnego drewna, tworząc stylową przestrzeń do wypoczynku. Dwuosobowy model wyposażony jest w wysokie wezgłowie ozdobione lamelami w odcieniu naturalnego drewna, które nadają mu elegancki, a zarazem nowoczesny charakter. Po bokach łóżka znajdują się zintegrowane z jego konstrukcją szafki nocne, mające praktyczną szufladę oraz uchwyt z tworzywa sztucznego. Opcjonalnie istnieje możliwość dokupienia do łóżka stelaża. Mebel wykonany z trwałej płyty laminowanej oferuje wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia, jasne wykończenie podkreśla jego prosty i ponadczasowy styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Dopuszczalne obciążenie: | 240 kg |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Uchwyty: | Z tworzywa sztucznego |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Szerokość: | 245 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Głębokość: | 204 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko florencja 31 160x200 biały
Nr kat. 100575704
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













