łóżko evo 160x200 kaszmir / dąb castello z pojemnikiem
Nr kat. 100587974
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Evo |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Kaszmir |
| Szerokość: | 165.4 cm |
| Wysokość: | 90.8 cm |
| Głębokość: | 205.2 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| System meblowy: | Evo |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Kaszmir |
| Szerokość: | 165.4 cm |
| Wysokość: | 90.8 cm |
| Głębokość: | 205.2 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Kaszmir |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko evo 160x200 kaszmir / dąb castello z pojemnikiem
Nr kat. 100587974
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




