łóżko beta 51 160x200 z szufladami san remo / biały
Nr kat. 100387237
opis produktu
Łóżko Beta 51 160x200 z szufladami san remo / białe stanowi funkcjonalne wyposażenie sypialni, oferując wygodę oraz przemyślaną organizację przestrzeni. Dwuosobowa konstrukcja wyróżnia się wysokim, twardym wezgłowiem, które sprzyja komfortowemu relaksowi. Po bokach łóżka znajdują się praktyczne, wysuwane szuflady przeznaczone do przechowywania pościeli, pozwalające na utrzymanie porządku w sypialni. Opcjonalnie do modelu łóżka można dokupić stelaż. Mebel wykonany z solidnej płyty laminowanej gwarantuje trwałość oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia, wykończenie w dekorze dąb san remo w połączeniu z białymi akcentami na wezgłowiu nadaje całości nowoczesny i elegancki wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor stelażu: | Dąb San Remo |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 166 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 218 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb San Remo / Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Łóżko Beta 51 160x200 z szufladami san remo / białe stanowi funkcjonalne wyposażenie sypialni, oferując wygodę oraz przemyślaną organizację przestrzeni. Dwuosobowa konstrukcja wyróżnia się wysokim, twardym wezgłowiem, które sprzyja komfortowemu relaksowi. Po bokach łóżka znajdują się praktyczne, wysuwane szuflady przeznaczone do przechowywania pościeli, pozwalające na utrzymanie porządku w sypialni. Opcjonalnie do modelu łóżka można dokupić stelaż. Mebel wykonany z solidnej płyty laminowanej gwarantuje trwałość oraz zwiększoną odporność na uszkodzenia, wykończenie w dekorze dąb san remo w połączeniu z białymi akcentami na wezgłowiu nadaje całości nowoczesny i elegancki wygląd.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Materac w zestawie: | Nie |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Helvetia |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Pojemnik na pościel: | Tak |
| Stelaż: | Opcjonalny |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor stelażu: | Dąb San Remo |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 166 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 218 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb San Remo / Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
IMS HELVETIA SP Z O. O. BOLESŁAWIECKA 10 98-400 WIERUSZÓW POLSKA helvetia@ims.li
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko beta 51 160x200 z szufladami san remo / biały
Nr kat. 100387237
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





