łóżko antica a-5 kraft złoty
Nr kat. 100577037
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Dostawca: | Jarstol |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Kaft złoty |
| Kolor stelażu: | Kraft złoty |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 205 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kraft złoty |
| Oświetlenie: | Brak |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Rama łóżka |
|---|---|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Materac w zestawie: | Nie |
| Długość powierzchni spania: | 200.000 |
| Dostawca: | Jarstol |
| Wymiary materaca: | 160x200 |
| Maksymalna ilość osób: | 2 |
| Pojemnik na pościel: | Nie |
| Stelaż: | W standardzie |
| Wezgłowie: | W standardzie - twarde |
| Kolor wezgłowia: | Kaft złoty |
| Kolor stelażu: | Kraft złoty |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 176 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 205 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kraft złoty |
| Oświetlenie: | Brak |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
łóżko antica a-5 kraft złoty
Nr kat. 100577037
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







