lodówka whirpool whc20t121
Nr kat. 100395796
Szczegóły Produktu
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 193.5 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Producent: | Whirlpool |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 193.5 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Producent: | Whirlpool |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lodówka whirpool whc20t121
Nr kat. 100395796
Wybrane dla Ciebie













