lodówka whirlpool afb8281
Nr kat. 100298581
Szczegóły Produktu
| Zmiana kierunku otwierania drzwi: | Tak |
|---|---|
| Pojemność komory mrożącej: | 91 L |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Wysokość: | 81.5 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Producent: | Whirlpool |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| No frost: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Zmiana kierunku otwierania drzwi: | Tak |
|---|---|
| Pojemność komory mrożącej: | 91 L |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Wysokość: | 81.5 cm |
| Głębokość: | 54.5 cm |
| Producent: | Whirlpool |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| No frost: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lodówka whirlpool afb8281
Nr kat. 100298581
Wybrane dla Ciebie







