lodówka kernau kfrc 13153.1 lf ix
Nr kat. 100328524
Szczegóły Produktu
| Zmiana kierunku otwierania drzwi: | Tak |
|---|---|
| Poziom emisji hałasu: | 40 dB |
| Pojemność komory schładzania: | 134 L |
| Pojemność komory mrożącej: | 69 L |
| Liczba drzwi: | 2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Wolnostojące |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 59.5 cm |
| Kolor: | Inox |
| Producent: | Kernau |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Zmiana kierunku otwierania drzwi: | Tak |
|---|---|
| Poziom emisji hałasu: | 40 dB |
| Pojemność komory schładzania: | 134 L |
| Pojemność komory mrożącej: | 69 L |
| Liczba drzwi: | 2 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Wolnostojące |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 136 cm |
| Głębokość: | 59.5 cm |
| Kolor: | Inox |
| Producent: | Kernau |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lodówka kernau kfrc 13153.1 lf ix
Nr kat. 100328524




