listwa woodbrille tempre brown glossy 60,8x2,3 arte
Nr kat. 100196302


opis produktu
LISTWA WOODBRILLE TEMPRE BROWN GLOSSY 60,8X2,3 ARTE to element uzupełniający kolekcję płytek ściennych dostawcy Tubądzin, która wnosi do wnętrza połysk w brązowym i eleganckim odcieniu. Listwy dekoracyjne pełnią nie tylko rolę ozdobną, ale także pozwalają w spójny i harmonijny sposób oddzielić od siebie różne faktury zastosowanych płytek. Połyskujące wykończenie listwy dekoracyjnej doskonale odbija światło, jednocześnie rozświetlając wnętrze. Wymiary listwy dekoracyjnej sięgają 2,3 cm szerokości, 60,8 cm długości oraz 10 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Woodbrille |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60.8 cm |
| Szerokość: | 2.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 2x60 |
| Gatunek: | G1 |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
LISTWA WOODBRILLE TEMPRE BROWN GLOSSY 60,8X2,3 ARTE to element uzupełniający kolekcję płytek ściennych dostawcy Tubądzin, która wnosi do wnętrza połysk w brązowym i eleganckim odcieniu. Listwy dekoracyjne pełnią nie tylko rolę ozdobną, ale także pozwalają w spójny i harmonijny sposób oddzielić od siebie różne faktury zastosowanych płytek. Połyskujące wykończenie listwy dekoracyjnej doskonale odbija światło, jednocześnie rozświetlając wnętrze. Wymiary listwy dekoracyjnej sięgają 2,3 cm szerokości, 60,8 cm długości oraz 10 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Woodbrille |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60.8 cm |
| Szerokość: | 2.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 2x60 |
| Gatunek: | G1 |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa woodbrille tempre brown glossy 60,8x2,3 arte
Nr kat. 100196302
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
LISTWA WOODBRILLE TEMPRE BROWN GLOSSY 60,8X2,3 ARTE to element uzupełniający kolekcję płytek ściennych dostawcy Tubądzin, która wnosi do wnętrza połysk w brązowym i eleganckim odcieniu. Listwy dekoracyjne pełnią nie tylko rolę ozdobną, ale także pozwalają w spójny i harmonijny sposób oddzielić od siebie różne faktury zastosowanych płytek. Połyskujące wykończenie listwy dekoracyjnej doskonale odbija światło, jednocześnie rozświetlając wnętrze. Wymiary listwy dekoracyjnej sięgają 2,3 cm szerokości, 60,8 cm długości oraz 10 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Woodbrille |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 60.8 cm |
| Szerokość: | 2.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 2x60 |
| Gatunek: | G1 |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


