listwa steel 26 poler rectified 119,8x5,5 arte
Nr kat. 100196297



opis produktu
Listwą dekoracyjną jest LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, łazience, czy korytarzu. Będzie znakomitym rozwiązaniem wykończeniowym tych pomieszczeń. LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE utrzymana jest w srebrnym kolorze. Jej powierzchnia została wykończona z połyskiem. Listwa jest rektyfikowana dzięki czemu między produktami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE ma wymiary – długość 119,8 cm i wysokość 5,5 cm. Grubość listwy to 11 mm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Steel |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Szerokość: | 5.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | ND |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Listwą dekoracyjną jest LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, łazience, czy korytarzu. Będzie znakomitym rozwiązaniem wykończeniowym tych pomieszczeń. LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE utrzymana jest w srebrnym kolorze. Jej powierzchnia została wykończona z połyskiem. Listwa jest rektyfikowana dzięki czemu między produktami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE ma wymiary – długość 119,8 cm i wysokość 5,5 cm. Grubość listwy to 11 mm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Steel |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Szerokość: | 5.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | ND |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa steel 26 poler rectified 119,8x5,5 arte
Nr kat. 100196297
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Listwą dekoracyjną jest LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, łazience, czy korytarzu. Będzie znakomitym rozwiązaniem wykończeniowym tych pomieszczeń. LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE utrzymana jest w srebrnym kolorze. Jej powierzchnia została wykończona z połyskiem. Listwa jest rektyfikowana dzięki czemu między produktami można zastosować minimalną ilość fugi. Daje to niezwykły efekt aranżacyjny. LISTWA STEEL 26 POLER RECT 119,8X5,5 ARTE ma wymiary – długość 119,8 cm i wysokość 5,5 cm. Grubość listwy to 11 mm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Listwa dekoracyjna |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Inne |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Steel |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 119.8 cm |
| Szerokość: | 5.5 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Inne |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Poler |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | ND |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


