listwa przypodłogowa stiq xl stx810 290 dąb silves 2200x80x15
Nr kat. 100501450
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | HDPS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Stiq Xl |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 15 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | HDPS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Stiq Xl |
| Długość: | 2.20 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 15 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa stiq xl stx810 290 dąb silves 2200x80x15
Nr kat. 100501450
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





