listwa przypodłogowa polimerowa wodoodporna durofit 2400x80x15 pf080 biała premium floor
Nr kat. 100447587

My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Wysokość: 6/8/10 cm
Dylatacja: 15 mm
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Wodoodporność: | Tak |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Kolekcja: | Durofit |
| Zastosowanie: | Listwy spieniane |
| Dostawca: | MARDOM |
| Typ produktu: | Listwy |
| Bestseller: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Szerokość: | 15 mm |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Kolor: | Białe |
| Materiał: | Polimer |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu

Wysokość: 6/8/10 cm
Dylatacja: 15 mm
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Wodoodporność: | Tak |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Kolekcja: | Durofit |
| Zastosowanie: | Listwy spieniane |
| Dostawca: | MARDOM |
| Typ produktu: | Listwy |
| Bestseller: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Szerokość: | 15 mm |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Kolor: | Białe |
| Materiał: | Polimer |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa polimerowa wodoodporna durofit 2400x80x15 pf080 biała premium floor
Nr kat. 100447587
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41,99 zł/szt-7%
Wymiary:
wys. 8 cm
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 41,99 zł/szt-7%
Wymiary:
wys. 8 cm
1 szt.
opis produktu

Wysokość: 6/8/10 cm
Dylatacja: 15 mm
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Wodoodporność: | Tak |
| Zgłoś remont: | TAK |
| Kolekcja: | Durofit |
| Zastosowanie: | Listwy spieniane |
| Dostawca: | MARDOM |
| Typ produktu: | Listwy |
| Bestseller: | Tak |
| Długość: | 2.40 m |
| Szerokość: | 15 mm |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Kolor: | Białe |
| Materiał: | Polimer |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Nowość: | Tak |
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


