listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x60x21 lm 60 99 dąb kendari arbiton
Nr kat. 100010317
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wnętrze nowoczesne lub rustykalne? Każdy powód jest dobry, by na podłogach Twoich wnętrz znalazła się LISTWA PRZYPODŁOGOWA LM 60 DĄB KENDARI. Jej wyjątkowa kolorystyka idzie w parze z wysoką funkcjonalnością – zastosowanie dwuczęściowej struktury pozwala w niezwykle prosty sposób pochować kable. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne – PCV to sposób, by móc cieszyć się produktem przez naprawdę długi czas. Krawędzie produktu zostały wyposażone w elementy gumy uszczelniającej, które zapobiegają gromadzeniu się brudu za listwą, a dodatkowo sprawiają, że dokładnie przylega ona do podłóg i ścian. Wysokość 6 cm to standardowy wybór, który sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Lm 60 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 21 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wnętrze nowoczesne lub rustykalne? Każdy powód jest dobry, by na podłogach Twoich wnętrz znalazła się LISTWA PRZYPODŁOGOWA LM 60 DĄB KENDARI. Jej wyjątkowa kolorystyka idzie w parze z wysoką funkcjonalnością – zastosowanie dwuczęściowej struktury pozwala w niezwykle prosty sposób pochować kable. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne – PCV to sposób, by móc cieszyć się produktem przez naprawdę długi czas. Krawędzie produktu zostały wyposażone w elementy gumy uszczelniającej, które zapobiegają gromadzeniu się brudu za listwą, a dodatkowo sprawiają, że dokładnie przylega ona do podłóg i ścian. Wysokość 6 cm to standardowy wybór, który sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Lm 60 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 21 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x60x21 lm 60 99 dąb kendari arbiton
Nr kat. 100010317
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




