listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x60x21 lm 60 24 dab górski arbiton
Nr kat. 100003430
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MAXIMA/LM 60 DĄB GÓRSKI to elastyczny produkt, który doskonale przylega do podłoża i ścian, dzięki czemu gwarantuje znakomite wykończenie podłogi. Świetnie maskuje szczelinę dylatacyjną. Niweluje wszelkie nierówności oraz uszczelnia. Ułatwia odkurzanie i zmywanie podłogi chroniąc ścianę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Dzięki produktowi wnętrze prezentuje się elegancko. LISTWA PRZYPODŁOGOWA MAXIMA/LM 60 DĄB GÓRSKI została wykończona w kolorze górskiego dębu. Wykonana jest z tworzywa przyjaznego środowisku. Montaż LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ MAXIMA/LM 60 DĄB GÓRSKI jest bardzo łatwy i bezproblemowy.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Lm 60 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 21 mm |
| Kolor: |
|
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
LISTWA PRZYPODŁOGOWA MAXIMA/LM 60 DĄB GÓRSKI to elastyczny produkt, który doskonale przylega do podłoża i ścian, dzięki czemu gwarantuje znakomite wykończenie podłogi. Świetnie maskuje szczelinę dylatacyjną. Niweluje wszelkie nierówności oraz uszczelnia. Ułatwia odkurzanie i zmywanie podłogi chroniąc ścianę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Dzięki produktowi wnętrze prezentuje się elegancko. LISTWA PRZYPODŁOGOWA MAXIMA/LM 60 DĄB GÓRSKI została wykończona w kolorze górskiego dębu. Wykonana jest z tworzywa przyjaznego środowisku. Montaż LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ MAXIMA/LM 60 DĄB GÓRSKI jest bardzo łatwy i bezproblemowy.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Lm 60 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 21 mm |
| Kolor: |
|
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x60x21 lm 60 24 dab górski arbiton
Nr kat. 100003430
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




