listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x55x26 lm 55 85 dąb północny arbiton
Nr kat. 100005309
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Potrzebujesz produktu, który pozwoli Ci wykończyć podłogę swoich marzeń? W takim razie LISTWA PRZYPODŁOGOWA LM 55 DĄB PÓŁNOCY jest właśnie dla Ciebie. Została utrzymana w naturalnej tonacji. Wysokość produktu to 55 mm, szerokość to 26 mm, a długość to 2,50 m. Zadaniem LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ LM 55 DĄB PÓŁNOCY jest zakrycie szczeliny dylatacyjnej. Doskonale zabezpiecza ścianę przed przypadkowym pobrudzeniem lub uszkodzeniem. Została wykonana z PCV, dzięki temu jest odporna na działanie wilgoci. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości. LISTWA PRZYPODŁOGOWA LM 55 DĄB PÓŁNOCY jest bardzo łatwa i szybka w montażu.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Lm 55 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 26 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Potrzebujesz produktu, który pozwoli Ci wykończyć podłogę swoich marzeń? W takim razie LISTWA PRZYPODŁOGOWA LM 55 DĄB PÓŁNOCY jest właśnie dla Ciebie. Została utrzymana w naturalnej tonacji. Wysokość produktu to 55 mm, szerokość to 26 mm, a długość to 2,50 m. Zadaniem LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ LM 55 DĄB PÓŁNOCY jest zakrycie szczeliny dylatacyjnej. Doskonale zabezpiecza ścianę przed przypadkowym pobrudzeniem lub uszkodzeniem. Została wykonana z PCV, dzięki temu jest odporna na działanie wilgoci. Jest łatwa w utrzymaniu w czystości. LISTWA PRZYPODŁOGOWA LM 55 DĄB PÓŁNOCY jest bardzo łatwa i szybka w montażu.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Lm 55 |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 26 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2500x55x26 lm 55 85 dąb północny arbiton
Nr kat. 100005309
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




