listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2400x60x12 63002250 palmer natural berry alloc
Nr kat. 100234728
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwą przeznaczoną do paneli winylowych jest LISTWA PRZYPODŁOGOWA RCB 2400X60X12 NATURAL. Pozwoli na estetyczne i efektowne wykończenie podłogi. Świetnie maskuje szczelinę dylatacyjną oraz przewody. Ułatwia odkurzanie i zmywanie podłogi chroniąc ściany przed uszkodzeniami. Dzięki produktowi wnętrze prezentuje się elegancko. LISTWA PRZYPODŁOGOWA RCB 2400X60X12 NATURAL została wykończona w klasycznym kolorze drewna. Jest listwą wykonaną z PCV. Charakteryzuje się trwałością i odpornością na wilgoć. Jej montaż jest szybki i bardzo prosty. Wymiary LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ RCB 2400X60X12 NATURAL wynoszą - wysokość 60 mm, szerokość 12 mm i długość 2.40 m.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli winylowych |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Listwą przeznaczoną do paneli winylowych jest LISTWA PRZYPODŁOGOWA RCB 2400X60X12 NATURAL. Pozwoli na estetyczne i efektowne wykończenie podłogi. Świetnie maskuje szczelinę dylatacyjną oraz przewody. Ułatwia odkurzanie i zmywanie podłogi chroniąc ściany przed uszkodzeniami. Dzięki produktowi wnętrze prezentuje się elegancko. LISTWA PRZYPODŁOGOWA RCB 2400X60X12 NATURAL została wykończona w klasycznym kolorze drewna. Jest listwą wykonaną z PCV. Charakteryzuje się trwałością i odpornością na wilgoć. Jej montaż jest szybki i bardzo prosty. Wymiary LISTWY PRZYPODŁOGOWEJ RCB 2400X60X12 NATURAL wynoszą - wysokość 60 mm, szerokość 12 mm i długość 2.40 m.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Materiał: | MDF |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Szerokość: | 12 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Rodzaj: | Do paneli winylowych |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2400x60x12 63002250 palmer natural berry alloc
Nr kat. 100234728
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




