listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2400x58x18 sk58c-r066x sculpta rocko
Nr kat. 100245065
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Szukasz produktu, którym wykończysz podłogę? Pomoże Ci w tym LISTWA ROCKO SCULPTA R066 2400X58X18. Produkt doskonale imituje naturalne drewno w jasnej tonacji i idealnie oddaje słoje oraz sęki. LISTWA ROCKO SCULPTA R066 2400X58X18 jest dopasowana pod względem koloru oraz wzoru do podłóg Rocko. Posiada dwie możliwości montażu – na klej lub na klamry montażowe. Oba procesy są proste i bezproblemowe. Produkt może być przycinany pod kątem. Listwa jest odporna na działanie wody, uderzenia oraz wilgoć. Jej wysokość to 5,8 cm, długość to 240 cm, a grubość to 1,8 cm. LISTWA ROCKO SCULPTA R066 2400X58X18 jest przeznaczona do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Kronostep Spc |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 18 mm |
| Kolor: |
|
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Szukasz produktu, którym wykończysz podłogę? Pomoże Ci w tym LISTWA ROCKO SCULPTA R066 2400X58X18. Produkt doskonale imituje naturalne drewno w jasnej tonacji i idealnie oddaje słoje oraz sęki. LISTWA ROCKO SCULPTA R066 2400X58X18 jest dopasowana pod względem koloru oraz wzoru do podłóg Rocko. Posiada dwie możliwości montażu – na klej lub na klamry montażowe. Oba procesy są proste i bezproblemowe. Produkt może być przycinany pod kątem. Listwa jest odporna na działanie wody, uderzenia oraz wilgoć. Jej wysokość to 5,8 cm, długość to 240 cm, a grubość to 1,8 cm. LISTWA ROCKO SCULPTA R066 2400X58X18 jest przeznaczona do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Kronostep Spc |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 18 mm |
| Kolor: |
|
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv wodoodporna 2400x58x18 sk58c-r066x sculpta rocko
Nr kat. 100245065
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





