listwa przypodłogowa pcv 1950x60x10 oak classical 26646131
Nr kat. 100324900
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1.95 m |
| Dostawca: | Tarkett Polska Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 10 mm |
| Typ produktu: | Listwy |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe PCV |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | PCV |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Długość: | 1.95 m |
| Dostawca: | Tarkett Polska Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 10 mm |
| Typ produktu: | Listwy |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa pcv 1950x60x10 oak classical 26646131
Nr kat. 100324900
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



