listwa przypodłogowa mdf vitality 2400x77x14 06162 (sfpsk06162md240)
Nr kat. 100455480
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Vitality |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Vitality |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | MDF |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Vitality |
| Długość: | 2.40 m |
| Dostawca: | Vitality |
| Szerokość: | 14 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa mdf vitality 2400x77x14 06162 (sfpsk06162md240)
Nr kat. 100455480
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



