listwa przypodłogowa cubu hamburg style 80 2500x80x18 1013 biała dollken
Nr kat. 100351704
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | HDF |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolekcja: | Cubu Hamburg Style |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | DÖLLKEN |
| Szerokość: | 18 mm |
| Kolor: | Białe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
DÖLLKEN SP. Z O.O. GRUNWALDZKA 48/ 50 80-241 GDAŃSK POLSKA biuro@doellken-profiles.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Listwy przypodłogowe MDF |
|---|---|
| Rodzaj: | Listwa |
| Materiał: | HDF |
| Wodoodporność: | Tak |
| Kolekcja: | Cubu Hamburg Style |
| Długość: | 2.50 m |
| Dostawca: | DÖLLKEN |
| Szerokość: | 18 mm |
| Kolor: | Białe |
| Typ produktu: | Listwy |
| Wykończenie listwy: | Laminowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Listwy przypodłogowe |
| Outlet: | Tak |
DÖLLKEN SP. Z O.O. GRUNWALDZKA 48/ 50 80-241 GDAŃSK POLSKA biuro@doellken-profiles.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
listwa przypodłogowa cubu hamburg style 80 2500x80x18 1013 biała dollken
Nr kat. 100351704
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




